log in

Actueel

Indeling seizoen 2019-2020

Bij deze de teamindelingen voor het seizoen 2019-2020
 
Er zijn nog een klein aantal vacatures voor leider. We hopen deze snel te kunnen invullen. Mocht iemand nog belangstelling hebben, dan horen wij dat graag.
 
Naast de teamindeling kunnen jullie tevens de (voorlopige) wedstrijd- en trainingslocaties en tijdstippen vinden. Als SJO streven we er naar om de gecombineerde teams zo veel mogelijk op alle locaties te laten voetballen gedurende een seizoen. Helaas is dat voor komend seizoen niet altijd gelukt. Dit heeft te maken met het feit dat de teams soms worden getraind door trainers die zelf ook met het team waarin ze zelf voetballen moeten trainen. We hebben daarom soms gekozen voor de locaties waar de trainer ook zelf moeten trainen bij zijn eigen team. Zo kunnen beide trainingen worden gecombineerd en blijft het logistiek voor de trainers behapbaar. 
 
Bij bijzondere omstandigheden of mutaties in het ledenbestand kunnen ook nog wijzigingen plaatsvinden mbt de indeling, locaties, tijdstippen voor de najaarscompetitie.  Daarnaast zullen we eind van de eerste seizoenshelft kijken of ook nog aanpassingen nodig zijn voor de voorjaarscompetitie. 
 
Met vriendelijke groet,
Bestuur en TC ZVC'14 
 
 
VR (combi) O19 (combi) O17 (combi) O15-1 (combi) O15-2 (combi) O13-1 (Gnv)

O13-2 (GTV/GKC)

O12-1 (GKC)
Moniek Braams Ramon Huizenga Daniel Hoenderken Emiel Bitter Lyen de Vrieze Alvaro Spa Bas Hoefstee Sam van Doren
Fennelien Ypma Maikel Venema Sven Wierenga Wesley Spaan Pepijn Kaspers Nick Brand Marc Geertsema Tygo Kaspers
Petra Deuring Mathyn Velthuis Pascal Eling Roy Weinholds Twan Geertsema Evelien Torenbosch Jarne Woering Thomas Pepping
Mirjam Kroezenga Mathijs Jansen Sander Niemeijer Milan Hoving Sarah van Herk Lars Room Jord Rouw Tim de Vries
Demi Kloeze Thijs Heuten Timon de Heij Luuk Meenderman Germaine Commies Bjorn Boiten Chris Hadderingh Dorian Wieringh
Danika Scholten Mika Lubbers Stefan Musch Brian Potze Guus van der Vries Bas Kuiper Valentijn Woppenkamp Dethmar Hotsma
Robin Lubbers Boy Pols Fabian Oostrom Max Brand Sam Poppinga Milot van der Ploeg Nathan Kuik Gijs Woppenkamp
Marianne Visscher Marten Krol Djan Yilmaz Sander Torenbosch Kjell Dammer Lennard de Heij Mark Meenderman Yves Meilhac
Saffira Davids Hein Nieuwenhave Ivar Prins Milan Snijders Sem Wiegchers Luuk Salomons Thijs Trox Sem Verstraete
José Ketelaar Willem van der Helm Menas Sihasale Rene Scheper Vincent Rutgers Danny Hulshof Mika de Wit Jorik Huizinga
Sanne Habing Duncan Lahuis Joep Salomons Arwin Trip Sander van Vliet Wouter Pomp Jarno Veen  
Laura Milatz Corne Luis Quinten Knol Sander Ottevanger Daniel Hartman Jeftha van Herk Ryan Hoving  
Gabriella Musch Carstijn Rozenveld Bo Poppinga Harmen Oostingh Kim Veldman Evert Jan Oostingh Julian Potze  
Amber Jansen Xander Bodde Niek Veldman Ivar Beertsen Neo Kemp Riemer Knol Ronald van Dellen  
Indy Winter Jurjen Zwinderman Sander Kreuger Nino de Wit Thijmen Niemeijer   Marnix Prins  
Isabel Gebben   Dennis vd Tuuk  Jorian Lokken Maurenz Rozenveld   Dennis Braams  
Sabine Keijzer   Teon de Graaf Arjan de Vries  Walid Azibad   Luna Spin  
Veerle Woppenkamp           Bo Kamping  
Karin Meenderman           Floris Bodde  
Bianca Meenderman           Karim Abou Kaf   
Nienke Kreuger              
Lidwien de Graaf              
Lianen de Graaf              
Caya Prins              
Danique Moek              
               
Trainer: Trainer: Trainer: Trainer: Trainer: Trainer/Leider: Trainer: Trainer:
Edwin Guchelaar Henderi Smit Mark Salomons Tristan Salomons Rick Bokhorst Maikel Pieterman Bob Oeben Johan van der Wijk
Leider: Leider: Leider: Trainer: Trainer: Trainer/Leider: Trainer: Leider:
Arnold Kah Arjan Luis Vacature Lennart Kreuger Meindert de Graaf Maikel Pieterman Peter Jan Dijkstra Vacature
Leider:      Leider: Leider:   Leider:   
Gert-Jan Eefting     Vacature Vacature   Michel Trox  
               
 
O12-2 (Gnv) O11 (GTV) O10-1 (GKC) O10-2 (GNV) O10-3 (GNV) O9 (GTV) O8 (GNV) O7 (GKC)
Olivier Harten Eline Luit Jarvin de Vrieze Britt Boiten Youri Hebels  Finn Ronda Tim Commies Jos Keizer 
Yamillah Spa Naud Ronda Nylan Moek Nick de Jonge Eline Friedrich Stefan Luit Twan Friedrich Ryan Boontjes
Mathijs van Dijk Jannes Koops Niels Moek Rosanne van der Veen Luuk Kuik Ruben Braams Thijs de Jonge Aaron Bokhorst
Yannick Zwiers Ivar Wierenga Nout van der Laan Thorsten de Heij Yael Commies Giel Koops Jodi Kuik Tijn Wieringa
Hossam Azibad Levi Spin Sven Rouw Silas van Herk  Romy Hulshof Merijn Thijs Tim Bulthuis Marlien Draaijer
Fabian Klasen Myrte Hoving Milan Bos Senna Loots Lars Osnabrugge Thijs Topper Yeron Cusiel Henk Schuring
Dominick Diemel Daan Kombrink Damian Hoff Jordy Osnabrugge Zoe van Zelst Roman Kleine Schaars Yarwin Cusiel  
Maurik Raven Gert Boelens   Meike van der Vries Bas Smit Collin Boiten Dion Brakels Trainen mee:
Mark Kruit           Mart Haverkamp Lize Hadderingh
Tibbe Breimer           Joep Tingen Harm van der Laan
Jasmijn Deuring           Lena Stevens Ninthe Jansen
              Remco Oosting
              Jesper Zijlstra
              Nolan Poelman
               
Trainer: Trainer: Trainer: Trainer: Trainer: Trainer: Trainer/Leider: Trainer/Leider:
Joran Meijer Ryan Drent Johan van der Wijk Joep Salomons Jos van Zelst Sjors Doeve Reinier Tingen Erwin Boontjes
Leider: Leider: Leider: Trainer: Leider: Trainer: Leider: Trainer/Leider:
Jan Breimer  Vacature  Carel Bos  Bo Poppinga  Cindy Oud Jeroen Thijs  Jos Haverkamp  Ramon Bokhorst 
Leider:      Leider:    Leider:     
Laura Spa      Henk-Jan Osnabrugge    Vacature     
               
 
Wedstrijden
Team Klasse Najaar Tijdstip najaar Voorjaar Tijdstip voorjaar
JO19-1 2e Gasselte 14:00 Gieterveen 14:00
JO17-1 3e Gieterveen 14:00 Gasselternijveen 14:00
JO15-1 2e Gieterveen 11:00 Gasselternijveen 11:00
JO15-2 4e Gasselternijveen 11:00 Gasselte 11:00
JO13-1 2e Gasselternijveen 09:00 Gasselternijveen 09:00
JO13-2 3e Gasselte 09:00 Gieterveen 11:00
JO12-1 3e Gasselte 11:00 Gasselte 11:00
JO12-2 3e Gasselternijveen 11:00 Gasselternijveen 11:00
JO11-1 4e Gieterveen 09:00 Gieterveen 09:00
JO10-1 2e Gasselte 11:00 Gasselte 09:00
JO10-2 4e Gasselternijveen 09:00 Gasselternijveen 09:00
JO10-3 4e Gasselternijveen 11:00 Gasselternijveen 11:00
JO9-1 4e Gieterveen 09:00 Gieterveen 09:00
JO8-1 4e Gasselternijveen 09:00 Gasselternijveen 09:00
JO7-1 1e Gasselte 09:00 Gasselte 09:00
VR1 4e Gieterveen 14:00 Gasselte 14:00
VR2 7e Gasselternijveen 19:30 Gasselternijveen 19:30
Trainingen
Team Najaar Dag najaar Tijdstip naarjaar Voorjaar Dag Voorjaar Tijdstip voorjaar
JO19-1 Gasselte Dinsdag 18:30 - 19:45 Gasselte Dinsdag 18:30 - 19:45
JO19-1 Gasselternijveen Donderdag 18:30 - 19:45 Gasselternijveen Donderdag 18:30 - 19.45
JO17-1 Gasselternijveen Maandag 19:00 - 20:00 Gasselternijveen Maandag 19:00 - 20:00
JO17-1 Gasselternijveen Woensdag 19:00 - 20:00 Gasselternijveen Woensdag 19:00 - 20:00
JO15-1 Gasselternijveen Dinsdag 18:30 - 19:30 Gasselternijveen Dinsdag 18:30 - 19:30
JO15-1 Gasselternijveen Donderdag 18:30 - 19:30 Gasselternijveen Donderdag 18:30 - 19:30
JO15-2 Gasselternijveen Dinsdag 18:30 - 19:30 Gasselternijveen Dinsdag 18:30 - 19:30
JO15-2 Gasselternijveen Donderdag 18:30 - 19:30 Gasselternijveen Donderdag 18:30 - 19:30
JO13-1 Gasselternijveen Dinsdag 17:30 - 18:30 Gasselternijveen Dinsdag 17:30 - 18:30
JO13-1 Gasselternijveen Donderdag 17:30 - 18:30 Gasselternijveen Donderdag 17:30 - 18:30
JO13-2 Gieterveen Dinsdag 19:00 - 20:00 Gieterveen Dinsdag 19:00 - 20:00
JO13-2 Gasselte Donderdag 19:00 - 20:00 Gasselte Donderdag 19:00 - 20:00
JO12-1 Gasselte Dinsdag 18:30 - 19:30 Gasselte Dinsdag 18:30 - 19:30
JO12-1 Gasselte Donderdag 18:30 - 19:30 Gasselte Donderdag 18:30 - 19:30
JO12-2 Gasselternijveen Dinsdag 17:30 - 18:30 Gasselternijveen Dinsdag 17:30 - 18:30
JO12-2 Gasselternijveen Donderdag 17:30 - 18:30 Gasselternijveen Donderdag 17:30 - 18:30
JO11-1 Gieterveen Dinsdag 17:30 - 18:30 Gieterveen Dinsdag 17:30 - 18:30
JO11-1 Gieterveen Donderdag 17:30 - 18:30 Gieterveen Donderdag 17:30 - 18:30
JO10-1 Gasselte Dinsdag 17:30 - 18:30 Gasselte Dinsdag 17:30 - 18:30
JO10-1 Gasselte Donderdag 17:30 - 18:30 Gasselte Donderdag 17:30 - 18:30
JO10-2 Gasselternijveen Maandag 18:00 - 19:00 Gasselternijveen Maandag 18:00 - 19:00
JO10-2 Gasselternijveen Woensdag 18:00 - 19:00 Gasselternijveen Woensdag 18:00 - 19:00
JO10-3 Gasselternijveen Maandag 18:00 - 19:00 Gasselternijveen Maandag 18:00 - 19:00
JO10-3 Gasselternijveen Woensdag 18:00 - 19:00 Gasselternijveen Woensdag 18:00 - 19:00
JO9-1 Gieterveen Dinsdag 17:30 - 18:30 Gieterveen Dinsdag 17:30 - 18:30
JO9-1 Gieterveen Donderdag 17:30 - 18:30 Gieterveen Donderdag 17:30 - 18:30
JO8-1 Gasselternijveen Woensdag 18:00 - 19:00 Gasselternijveen Woensdag 18:00 - 19:00
JO7-1 Gasselte Woensdag 17:00 - 18:00 Gasselte Woensdag 17:00 - 18:00
VR1 Gasselte Maandag 19:00 - 20:00 Gasselternijveen Maandag 19:00 - 20:00
VR1 Gasselte Donderdag 19:00 - 20:00 Gieterveen Woensdag 19:00 - 20:00
Tijden voor de keeperstraining volgen nog. 

Log in or create an account