Trainingstijden en locaties

TEAM

DAG

TIJD

LOCATIE

TRAINER

LEIDER

JO8-1

Maandag

Woensdag

18.30 – 19.30

18.30 – 19.30

Gasselte

Gasselte

Alfredo Schutrups

Yvonne Weima

JO9-1

Maandag

Woensdag

18.30 – 19.30

18.30 – 19.30

Gasselte

Gasselte

Alfredo Schutrups

Jorrik van Wonderen

JO9-2

Dinsdag

Donderdag

18.15 – 19.15

18.15 – 19.15

Gieterveen

Gieterveen

Sjors Doeve

Jeroen Thijs

Sjors Doeve

Jeroen Thijs

JO10-1

Dinsdag

Donderdag

18.15 – 19.15

18.15 – 19.15

Gasselternijveen

Gasselte

Davy Kop

Teon de Graaf

Maikel Venema

Davy Kop

Gert-Jan Sloots

JO11-1

Maandag

Woensdag

18.30 – 19.30

18.30 – 19.30

Gasselte

Gasselte

Erwin Boontjes

Ramon Bokhorst

Erwin Boontjes

Ramon Bokhorst

JO12-1

Maandag

Woensdag

18.15 – 19.15

18.15 – 19.15

Gieterveen

Gasselte

Lidwien de Graaf

Jos van Zelst

JO12-2

Maandag

Woensdag

18.15 – 19.15

18.15 – 19.15

Gasselternijveen

Gasselternijveen

PJ Dijkstra

Roulatie ouder(s)

JO13-1

Maandag

Woensdag

19.15 – 20.15

19.15 – 20.15

Gieterveen

Gasselte

PJ Dijkstra

Roulatie ouder(s)

JO15-1

Maandag

Donderdag

19.30 – 20.30

18.30 – 19.30

Gieterveen (najaar) / Gasselte (voorjaar)

Gasselternijveen

Rick Bokhorst

Jeffrey Pepping

JO17-1

Maandag

Woensdag

19.30 – 20.30

19.00 – 20.00

Gasselte (najaar) / Gieterveen (voorjaar)

Gasselternijveen

Mark Salomons

Joep Salomons

Mark Salomons

Joep Salomons

JO17-2

Dinsdag

Donderdag

18.30 – 19.30

19.00 – 20.00

Gasselte (najaar) / Gieterveen (voorjaar)

Gasselternijveen

Arjan Hospers

Patrick Uiterweerd

Jan Breimer

JO19-1

Dinsdag

Donderdag

18.15 – 19.45

18.15 – 19.45

Gasselternijveen

Gieterveen (najaar) / Gasselte (voorjaar)

Maikel Pieterman

Otto Torenbosch

VR1

Maandag

Donderdag

19.30 – 20.45

19.15 – 20.30

Gasselternijveen

Gasselte

Harry Krol

Gert Jan Eefting

VR18+ 1

Maandag

Donderdag

19.30 – 20.45

19.15 – 20.30

Gasselternijveen

Gasselte

Harry Krol

Moniek Schuiling – Braams

VR18+ 2

Donderdag

20.00 – 21.30

Gieterveen

Maarten Mulder

PJ Dijkstra